Close

Otevřený kostel k soukromé modlitbě

Náš kostel bude otevřený již tento týden pro individuální modlitbu:

pátek            15:00 – 18:00
sobota          14:00 – 16:00
neděle          9:00 – 11:30

V této době bude kostel otevřený, pokud bude přítomen kněz nebo služebník Eucharistie, bude probíhat tichá adorace a také bude příležitost (na požádání) ke svatému přijímání (resp. ke zpovědi).

Prosím všechny, kdo této možnosti využijí, aby zachovávali hygienické předpisy, především dostatečný odstup (alespoň dva metry – kromě členů rodiny), dále nošení roušek a velmi se doporučuje přijímat na ruku.

Dále zůstává možnost požádat o individuální přijetí svátostí, nebo jiné duchovní služby (zpověď, svaté přijímání, svátost nemocných, modlitba…). Po domluvě je možné přijít k nám do kostela nebo kláštera; pro lidi staré a nemocné domluvit návštěvu u nich doma.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *