Processed with VSCO with x1 preset

Křest, svatba, pohřeb…

Chci nechat pokřtít dítě

Možná si říkáte: „Rád bych své dítě přivítal na světě a svěřil ho do Boží péče.“ Možná jste sami byli v dětství pokřtěni a chcete tuto milost dopřát i Vašemu potomkovi. Na naší faře můžete požádat o další informace. Kontaktujte nás telefonicky nebo e-mailem, abychom se domluvili na přípravě k přijetí této svátosti.

Chci se nechat pokřtít

Pokud přemýšlíte o možnosti, jak se stát křesťanem, nabízíme vám rozhovor s někým, kdo vám pomůže se v dané věci zorientovat. Také můžete začít chodit na přípravu na křest a během ní rozlišovat, jestli o svátost křtu nakonec požádáte. Zeptejte se nás na možnost takové přípravy.

Chci uzavřít manželství v kostele

Svatba je jeden z nejvýznamnějších dnů vašeho života. Pokud máte zájem o to, aby váš obřad proběhl v kostele, je potřeba domluvit se na přípravě na přijetí svátosti manželství. Alespoň jeden z vás by měl být pokřtěn.

Chci sjednat pohřeb v kostele

Rozloučení s vaším blízkým v kostele znamená odevzdat jeho život s vděčností a s důvěrou Bohu. Sjednat pohřeb v kostele vám může pomoci zavzpomínat na vašeho zesnulého v kruhu blízkých v duchovním prostředí. Nabízíme poslední rozloučení v našem kostele za účasti katolického kněze, a to buď beze mše svaté, nebo i s ní. Pokud se chcete ještě na něco doptat nebo se domluvit na termínu, kontaktujte nás.

Kontakty najdete zde.