Oslava smíření

Datum: 8.05.2024
Místo konání: před kaplí Panny Marie U Obrázku, Liberec-Ruprechtice

Bratři a sestry v Kristu,

v návaznosti na Oslavu smíření v Praze a krajských městech dne 8. 5. 2024 bychom se rádi setkali ke společnému uctívání, chvále a modlitbám k našemu Hospodinu také na  severu Čech.
Kdo chcete vyjádřit postoj smíření mezi křesťany, touhu po jednotě a společný pohled na Krista, přijďte a přidejte se. Přidejte se k modlitbám za Liberec a naše města ve Frýdlantském výběžku. Akce bude probíhat 8. 5. od 14:00 do 16:00 před Kaplí U Obrázku.
Prosíme o předání pozvání ve vašich sborech, společenstvích a farnostech. Na setkání se těší sestry františkánky a jejich přátelé. Uvítáme, když se ve vedení chval a modliteb prostřídají různé církve a proto prosím napište na e-mail: dana.suchankova.fojtka@gmail.comtel. 604 219 173 a také budete-li mít jakékoliv dotazy.
V příloze přikládám plakátek na libereckou Oslavu smíření a zvací dopis od organizátorů na akci v Praze.

1 Jan 4, 11-12: „Milovaní, když nás Bůh tak miloval, máme se i my navzájem milovat.
                         Boha nikdo nikdy nespatřil. Když se milujeme navzájem,
                         Bůh zůstává v nás a jeho láska je v nás přivedena k dokonalosti.“

S přáním pokoje a dobra

Dana Suchánková