6. velikonoční neděle, 26.5.2019

31.5. pátek svátek Navštívení Panny Marie
1.6. sobota památka sv. Justina, mučedníka
2.6. neděle 7. neděle velikonoční

• Mše sv. budou v tomto týdnu v obvyklém pořádku, navíc bude ve čtvrtek 30.5. o slavnosti Nanebevstoupení Páně také večerní mše sv. v 18 hodin.
  • Minulou neděli se při sbírce vybralo 3.338,- Kč.
  • V úterý 28.5. bude od 18 hod. pravidelná úterní adorace za naši farnost a na ni bude navazovat (od 19 hod.) Modlitba chval.
  • V pátek 24. května proběhla Noc kostelů. Náš kostel navštívilo 222 lidí, moc děkujeme všem, kdo se podíleli na přípravě i průběhu celé akce! V rámci programu zde návštěvníci měli možnost také napsat osobní prosbu a svěřit ji Pánu u svatostánku. Pokud byste někdo chtěl takový úmysl od anonymního člověka vzít za svůj a modlit se za něj, můžete si ho po mši vyzvednout u sestry Antoníny.
  • Příští neděli, 2.6., bude Dětský den u Obrázku – vše začne mší sv. v 9:30, další informace jsou na plakátcích.
  • Tuto neděli bude po mši sv. setkání ministrantů.

Úvodní obrázek: Giotto, Nanebevstoupení Páně