25. neděle v mezidobí, 22.9.2019

27.9. pátek památka sv. Vincence z Paula, kněze
28.9. sobota slavnost SV. VÁCLAVA, MUČEDNÍKA, hlavního patrona českého národa
29.9. neděle 26. neděle v mezidobí

• Mše sv. budou v tomto týdnu v obvyklém pořádku. Příští neděli bude při mši sv. poděkování za úrodu, pokud máte nějaké výpěstky, které by se mohly při této příležitosti vystavit, kontaktujte paní Kasičovou.
  • Minulou neděli se při sbírce vybralo 2.740,- Kč
  • V úterý bude (už pravidelná) příležitost k adoraci NS v našem kostele od 17:30 do 18:30 hod.
  • Uplynulý pátek a sobotu proběhl opět Velký úklid fary, moc děkujeme všem, kdo se zapojili!!! A prosíme o zapojení se do týdenního úklidu v našem kostele – bylo by třeba, aby se zapojilo víc lidí, aby to neleželo jen na několika obětavcích.
  • Oblastní charita Liberec zve na Den Charity, který se bude konat ve čtvrtek 26.9. od 14 hod. v Domově sv. Vavřince v Chrastavě.
  • Proběhnou volby do Farní rady (20.10.2019). Byla jmenována volební komise (s. Antonína, I. Březinová, P. Riss). Vzadu na stolečku jsou lístky, na které můžete naspat jména dvou kandidátů k volbě (ověřte si prosím, zda s návrhem souhlasí). Lístky se jmény kandidátu můžete vhodit do krabičky, nebo dát osobně někomu z volební komise, nejpozději do 29.9. (příští neděle), pak bude zveřejněn seznam kandidátů. Z úřadu budou ve FR br. Bernard a sestra Antonína, ty nenavrhujte.
  • Již předem vás zveme na slavení slavnosti sv. Františka. V předvečer, 3. října to bude bohoslužba Transitus v 19 hod., slavná mše sv. s Otci dominikány bude 4.října v 18 hodin a po ní setkání na faře.
  • V neděli 6. října v 17 hod. bude na faře beseda s bratry a sestrami o jejich pouti po františkánských místech v Itálii, bude to promítání fotografií doprovázené slovem.
  • Příští rok bude opět farní dovolená, v termínu 18.-25.7.2020. Zájemci se již nyní mohou hlásit bratru Jeronýmovi.
  • V příštím týdnu nás čekají Františkánské misie v Ústí nad Labem, tak vás prosíme o přímluvnou modlitbu. Zastupovat bude bratr Antonín, i příští neděli. Také proto nebude příští neděli setkání ministrantů.