Close

29. neděle v mezidobí, 20.10.2019

20.10. neděle 29. neděle v mezidobí
23.10. středa svátek sv. Jana Kapistrána, kněze
27.10. neděle 30. neděle v mezidobí
28.10. pondělí svátek sv. Šimona a judy, apoštolů

  • Mše sv. budou v tomto týdnu v obvyklém pořádku. Příští sobotu bude navíc svatební mše sv. v 11 hod. V pondělí 28.10. je státní svátek, ale mše sv. bude také v obvyklý čas, tj. v 8:30.
  • Příští neděli, 27. října, doprovodí liturgii zpěvem Chrámový sbor. Bude zpívat Messe chorale od Charlese Gounoda. Počítejte prosím s tím, že mše sv. bude trochu delší.
  • Minulou neděli se při sbírce vybralo 3.480,- Kč. Dnešní sbírka je na misie.
  • Dnes je „misijní“ neděle. Děkuji P. Rastislavu Kršákovi za jeho promluvu a nyní, po skončení mše sv. bude s ním následovat ve farním sále beseda doplněná promítáním fotografií z jeho misijního působení na Papue – Nové Guinei.
  • úterý 22.10. v 19 hod. večer budou první podzimní chvály v naší farnosti. Všechny vás zveme, abyste se k naší modlitbě připojili. Večer chval bude u nás vždy v čtvrté úterý v měsíci.
  • Už předem vás zveme na dušičkovou bohoslužbu na Ruprechtickém hřbitově a také znovu připomínám možnost se přihlásit na Farní dovolenou v červenci příštího roku – další informace k obou akcím jsou na plakátcích.
  • Dnes po mši sv. proběhnou volby do Farní rady. Vzadu na stolečku jsou k dispozici hlasovací lístky. Je na nich třeba označit dva zástupce naší farnosti. Volit mohou všichni farníci starší 15ti let. Lístky odevzdáte v kapli pod kůrem členkám volební komise – Irence Březinové a sestře Antoníně.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *