Close

2. neděle po Narození Páně, 5.1.2019

 5.1. neděle    2. neděle po Narození Páně   
6.1.   pondělí  Slavnost ZJEVENÍ PÁNĚ     
12.1. neděle    svátek Křtu Páně

  • Bohoslužby budou v běžném pořádku. Navíc bude zítra, o slavnosti Zjevení Páně 6.1. kromě pravidelné ranní mše v 8:30 také večerní mše sv. v 18 hodin. Při obou mších bude žehnání vody, kadidla a křídy.
  • Minulou neděli se při sbírce vybralo 3.420,-Kč.
  • Od pondělí 6.1. začnou pravidelná setkání naší farnosti, tedy výuka náboženství, přípravy na svátosti, klub maminek a další. V úterý také již bude pravidelná eucharistická adorace od 17:30 do 18:30.
  • Dnes po mši sv. nebude setkání ministrantů.

Přikládáme také pastýřský list otce biskupa a pozvánku na farní bruslení:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *