Svátek Křtu Páně, 12.1.2019

17.1. pátek památka sv. Antonína, opata
18.1. sobota památka Panny Marie, Matky jednoty křesťanů
19.1. neděle 2. neděle v mezidobí

• Zítra začínáme liturgické mezidobí, bohoslužby budou v běžném pořádku. Také se už konají pravidelná setkání naší farnosti, tedy výuka náboženství, přípravy na svátosti, klub maminek a další. V úterý také již bude pravidelná eucharistická adorace od 17:30 do 18:30.
  • Minulou neděli se při sbírce vybralo 3.600,-Kč.
  • Zítra, v pondělí 13.1., jste zváni na pouť do Filipova, autobus odjíždí v 1:30 od divadla, v 1:35 bude zastavovat u našeho kostela. Další informace jsou na plakátku.
  • Ve středu 15.1. se od 19 hod. v modlitebně Církve bratrské v Puchmajerově ulici koná pravidelný večer chval.
  • V sobotu 18.1. začne týden modliteb za jednotu křesťanů, jsme zváni na setkání v jednotlivých společenstvích, rozpis je na nástěnce nebo webu farnosti. Zvláště vás chci upozornit na koncert sborů a skupin příští neděli od 16 hod. ve Vratislavicích. U nás bude tato ekumenická bohoslužba v úterý 21.1. od 18 hodin.
  • Už předem vás zveme na farní bruslení, které bude v neděli 26.1. od ¾ na 1, bližší informace na plakátku.
  • Ještě stále je možnost se přihlásit na Farní dovolenou, která se bude konat od 18. do 25. července v Chatkách na jihu u Třeboně, jsou volné poslední dvě chatky (čtyřlůžkové). Pokud byste rádi další informace, obraťte se na Jeronýma, nebo Bernarda. K atraktivitě akce jistě přispěje i to, že se jí s námi zúčastní i některé naše sestry františkánky!
  • Dnes po mši sv. bude setkání ministrantů.