Close

Svátek Křtu Páně, 12.1.2019

12.1. neděle svátek Křtu Páně, konec vánoční doby
17.1. pátek památka sv. Antonína, opata
18.1. sobota památka Panny Marie, Matky jednoty křesťanů
19.1. neděle 2. neděle v mezidobí

  • Zítra začínáme liturgické mezidobí, bohoslužby budou v běžném pořádku. Také se už konají pravidelná setkání naší farnosti, tedy výuka náboženství, přípravy na svátosti, klub maminek a další. V úterý také již bude pravidelná eucharistická adorace od 17:30 do 18:30.
  • Minulou neděli se při sbírce vybralo 3.600,-Kč.
  • Zítra, v pondělí 13.1., jste zváni na pouť do Filipova, autobus odjíždí v 1:30 od divadla, v 1:35 bude zastavovat u našeho kostela. Další informace jsou na plakátku.
  • Ve středu 15.1. se od 19 hod. v modlitebně Církve bratrské v Puchmajerově ulici koná pravidelný večer chval.
  • V sobotu 18.1. začne týden modliteb za jednotu křesťanů, jsme zváni na setkání v jednotlivých společenstvích, rozpis je na nástěnce nebo webu farnosti. Zvláště vás chci upozornit na koncert sborů a skupin příští neděli od 16 hod. ve Vratislavicích. U nás bude tato ekumenická bohoslužba v úterý 21.1. od 18 hodin.
  • Už předem vás zveme na farní bruslení, které bude v neděli 26.1. od ¾ na 1, bližší informace na plakátku.
  • Ještě stále je možnost se přihlásit na Farní dovolenou, která se bude konat od 18. do 25. července v Chatkách na jihu u Třeboně, jsou volné poslední dvě chatky (čtyřlůžkové). Pokud byste rádi další informace, obraťte se na Jeronýma, nebo Bernarda. K atraktivitě akce jistě přispěje i to, že se jí s námi zúčastní i některé naše sestry františkánky!
  • Dnes po mši sv. bude setkání ministrantů.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *