6. neděle v mezidobí, 16.2.2020

22.2. sobota svátek Stolce svatého apoštola Petra
23.2. neděle 7. neděle v mezidobí

  • Bohoslužby budou v tomto týdnu v běžném pořádku.
  • Minulou neděli se při sbírce vybralo 3.950,-Kč
  • zpovídání – blíží se postní doba (popeleční středa bude 26.2.), tak jen připomínám časy zpovědí  – příležitost je vždy půl hodiny před každou mší svatou a jinak je možné se domluvit osobně s některým z bratří – kněží. Telefony – Jeroným – 608 868 792; Antonín – 608 737 984; nebo napište na farní mail.
  • V Hejnicích bude mít v březnu bratr Ignác víkendový seminář s názvem Úvod do kontemplativní modlitby. Podrobnější informace můžete nalézt na plakátku.
  • znovu připomínám prosbu, abyste se zapisovali na čtení při nedělní mši svaté a také do rozpisu úklidů vzadu v kapli pod kůrem. Budu rád i za jakékoliv další podněty i iniciativy pro život naší farnosti!
  • Dnes po mši sv. bude setkání ministrantů.