Otevření kostela a přenos bohoslužeb

Milí přátelé, bratři a sestry,

Po uvážení vašich názorů bychom příští týden mohli uspořádat otevření kostela a přímého přenosu bohoslužeb takto:

Otevřený kostel k modlitbě

Neděle 19.4. a 26.4. otevřený kostel s možností přijmout Eucharistii od 9 do 11:30.

Pátek 24.4. otevřený kostel a adorace Nejsvětější svátosti od 18 hodin do doby, kdy budou přihlášeni lidé k hlídání kostela, minimálně do 22 hod. O ukončení budeme průběžně informovat. Přihlašovat se bude možné v neděli zapsáním na list v kostele a pak do sdílené tabulky na internetu.

Přímý přenos bohoslužeb

Tuto neděli (19.4.) i příští (26.4.) bude od 8 hod. možnost sledovat přenos mše svaté po internetu.

Bohoslužby budeme vysílat na facebookové stránce farnosti. Přihlášení není nutné, jen bude zřejmě potřebné potvrdit, že se nechci přihlásit. Přenos se pokusíme umístit i stránku: https://www.farnostruprechtice.cz/online-prenos-bohosluzeb/.

Vysílání zahájíme cca 5 minut před začátkem mše. Pokud se vám na stránce nezobrazí automaticky, znovu načtěte stránku.