Close

Ohlášky na poutní slavnost. sv. Antonína, 14.6.2020

14.6. neděle poutní slavnost SV. ANTONÍNA PADUÁNSKÉHO
19.6. čtvrtek slavnost NEJSVĚTĚJŠÍHO SRDCE JEŽÍŠOVA
20.6. sobota Neposkvrněného srdce Panny Marie
21.6. neděle 12. neděle v mezidobí

  • V tomto týdnu budou mše svaté v obvyklých časech.
  • Po mši sv. na slavnost Nejsvětějšího srdce Ježíšova (v pátek 19.6.) bude následovat Eucharistická adorace. Kdo byste se chtěl přihlásit na přítomnost během adorace, je možnost se zapsat do rozpisu vzadu na stolečku a od pondělí také do tabulky na internetu.
  • Minulou neděli se při sbírce vybralo 5.660,- Kč,
  • V pátek 12.6. proběhne Noc kostelů. Děkuji všem, kdo pomohli s přípravou i průběhem, Pán Bůh vám to odplať svým požehnáním!
  • Tuto neděli máme farní pouť s následným pohoštěním a odpoledním farním setkáním – s mnoha atrakcemi a živou hudbou. Začali bychom po druhé mši sv., tj. kolem 12 hod. a prosím o napečení buchet a dalších dobrot, přinést můžete také tradiční sekanou. Pokud byste se k pohoštění chtěli na něco zeptat nebo domluvit (např. co přinést), obraťte se na Míšu Gašpárkovou, která přes to bude mít přehled. Na pohoštění nám přispěl i Otec biskup jedním sudem piva z biskupského pivovaru v Litoměřicích!
  • Ve středu 17.6. (od 19 hod.) vás zveme na pravidelný Večer chval do modlitebny Církve bratrské v Puchmajerově ulici.
  • Letošní školní rok uzavřeme farním táborákem (21.6. v 17 hodin).
  • Po obou nedělních mších (14.6.) bude následovat krátká prezentace  o řádu Betlémských mnišek (sestry františkánky a br. Bernard), Máme s nimi už dlouho kontakt a velmi si jich vážíme. Také bude možnost koupit si některé z jejich výrobků.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *