Close

Ohlášky 17. neděle v mezidobí, 26. 7. 2020

26.7.   neděle        17. neděle v mezidobí
29.7.   středa         památka sv. Marty
31.7.   pátek          památka sv. Ignáce, kněze
1.8.   sobota          památka sv. Alfonsa z Liguori, biskupa a učitele církve
2.8.   neděle          18. neděle v mezidobí

  • V tomto týdnu budou mše svaté v obvyklých časech.
  • v pátek (31.7.) bude po mši sv. pravidelná páteční adorace s výstavem Eucharistie, přijít na ni můžete do 22 hodin, kostel je v tuto dobu otevřený. Vzadu na stolečku se tedy můžete zapsat do rozpisu přítomnosti a od pondělí pak do tabulky na internetu.
  • Příští sobotu, 1.8., bude ráno v 8:30 mše svatá v kostele U Obrázku (vždy první sobotu v měsíci).
  • příští neděli. 2.8. je možné ve františkánských a farních kostelích získat tzv. Porciunkulový plnomocný odpustek. Podmínkou je kromě obvyklých tří (sv. zpověď, sv. přijímání a modlitba na úmysl Sv. otce) zbožná návštěva tohoto kostela spojená s modlitbou Otčenáš a Věřím v Boha.

Pán Bůh vám dávej svůj pokoj a radost!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *