Close

Ohlášky 18. neděle v mezidobí, 1.8.2020

2.8. neděle 18. neděle v mezidobí
4.8. úterý památka sv. Jana Marie Vianneye, kněze
6.8. čtvrtek svátek Proměnění Páně
8.8. sobota svátek sv. Dominika, kněze, zakladatele řádu kazatelů
9.8. neděle 19. neděle v mezidobí

  • V tomto týdnu budou mše svaté v obvyklých časech.
  • minulou neděli se při sbírce vybralo 4.430,- Kč
  • pátek 7. srpna (první pátek v měsíci) bude po mši sv. nejprve společná a pak pravidelná páteční adorace s výstavem Eucharistie, přijít na ni můžete do 22 hodin, kostel je v tuto dobu otevřený.
  • Příští neděli, 9.8., jsme od 16 hodin zváni na Zpívání U Obrázku, další informace jsou na plakátku.
  • Nabízíme vám ke koupi Modlitební knížku, obsahuje základní a tradiční katolické modlitby. Její cena je 119,- Kč a vzít si ji můžete vzadu v kostele na stole (a peníze hodit do farní kasičky), nebo ve farní kanceláři. Také, pro sběratele turistických vizitek, jsme objednali výroční vizitku k letošnímu výročí bitvy na Bílé Hoře, zájemci si ji také mohou koupit ve farní kanceláři.
  • V neděli 2. srpna, je možné ve františkánských a farních kostelích získat tzv. Porciunkulový plnomocný odpustek. Podmínkou je kromě obvyklých tří (sv. zpověď, sv. přijímání a modlitba na úmysl Sv. otce) zbožná návštěva tohoto kostela spojená s modlitbou Otčenáš a Věřím v Boha.

Pán Bůh vám dávej svůj pokoj a radost!

Úvodní foto: Kostelík Panny Marie Andělnské v Porciunkule, který miloval svatý František.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *