Ohlášky 21. neděle v mezidobí, 23.8.2020

28.8. pátek památka sv. Augustina, biskupa a učitele církve
29.8. sobota památka Umučení svatého Jana Křtitele
30.8. neděle 22. neděle v mezidobí

• V tomto týdnu budou mše svaté v obvyklých časech. Tento týden budu mít dovolenou (do soboty 29.8.), zastupovat mě budou bratři Antonín a Bartoloměj.
  • minulou neděli se při sbírce vybralo 3.410,- Kč
  • pátek 28. srpna bude po mši sv. pravidelná páteční adorace s výstavem Eucharistie do 22 hodin, kostel je v tuto dobu otevřený.
  • v pátek 28. srpna se také od 19 hodin uskuteční varhanní koncert v kostele Nalezení sv. kříže, další informace jsou na plakátku.
  • Blíží se nám konec prázdnin a začátek nového školního roku. Proto příští neděli 30. září bude v rámci mše sv. požehnání školákům a také možnost dát si požehnat školní pomůcky.
  • Z naší komunity odchází do Prahy br. Bartoloměj, který také nějakou dobu působil v naší farnosti. Příležitost k rozlučce s ním bude při neformálním setkání na faře také příští neděli, 30. srpna, od 15 hodin.
  • v neděli 6. září proběhne informační schůzka rodičů k výuce náboženství v 10 hodin v učebně na faře.