Informace o pohřbu (aktualizováno)

Milí farníci, přátelé, bratři a sestry,

v sobotu 19.12. se rozloučíme s naším bratrem P. Antonínem Kejdanou OFM.

Víme, že jste ho měli všichni rádi a také byste se rádi zúčastnili zádušní mše svaté, ale z důvodu omezení počtu účastníků (od pondělka ještě zpřísněného), to bohužel není možné pro všechny. Ač neradi, musíme dát někomu přednost – a věřím, že to pochopíte!

Mše svaté se tedy osobně zúčastní:

  • Antonínova rodina a příbuzní
  • kněží a asistence (zpěváci, ministranti…)
  • řádoví bratři a sestry
  • Antonínovi nejbližší přátelé

Pokud jde o poslední skupinu, sestavíme seznam, do kterého budou zapsáni ti, kdo byli Antonínovi opravdu blízko, zvláště v poslední době. Pokud mezi ně patříte, obraťte se na některého z bratří (Bernard, Dominik, Jeroným – kontakty zde: https://www.farnostruprechtice.cz/kontakty/), kteří vás do tohoto seznamu mohou zapsat. Musím vás ale upozornit, že to bude možné opravdu jen pro několik málo osob! Nikdo jiný nebude bohužel moci být do kostela puštěn.

Ostatní se můžete zúčastnit:

  • bude příležitost k individuálnímu rozloučení se v kostele v době mezi 9:30 – 10:30 (pak už bude třeba kostel uvolnit pro bohoslužbu)
  • sledováním přenosu mše sv. na internetu (odkaz ZDE)

Za život bratra Antonína pak také poděkujeme při mimořádné mši svaté v kostele U Obrázku, v neděli 20.12 v 16 hodin.

Děkujeme za všechna slova povzbuzení, soustrasti, za modlitby! Přejeme vám pokojné a požehnané předvánoční dny Adventu, Pán Bůh vám žehnej!

Bratři františkáni