Ohlášky 4. neděle v mezidobí, 31.1.2021

2.2. úterý svátek Uvedení Páně do chrámu – Hromnice
3.2. středa sv. Blažeje, biskupa a mučedníka
5.2. pátek památka sv. Agáty, panny a mučednice
6.2. sobota památka sv. Petra Křtitele, Pavla Mikiho a druhů, mučedníků japonských
7.2. neděle 5. neděle v mezidobí

• mše sv. budou v obvyklém pořádku (v neděli mše sv. v 9 a 10:30)
  • Ve středu se bude po mši sv. udělovat Svatoblažejské požehnání
  • V pátek 5.2. bude prvopáteční adorace od večerní mše sv. do 20:30
  • minulou neděli se při sbírce do pokladničky vybralo 4.250,- Kč
  • Minulý týden se konalo setkání Farní rady. Informace o jednání můžete najít vzadu na nástěnce
  • Kdo jste darovali naší farnosti v r. 2020 nějakou finanční částku, můžete si po mši vyzvednout u paní Irenky B. potvrzení o daru církvi pro snížení daní
  • Těsně před koncem loňského roku byla do vlastnictví farnosti převedena budova Stacionáře – na základě darovací smlouvy od Ruprechtického farního spolku, který bude budovu dále využívat po dobu minimálně 15 let. Smlouvu jsme připravovali téměř dva roky a moc děkuji všem, kdo se na této změně podíleli – ať už ze strany dárce, nebo i farnosti. Věřím, že se tím celá věc a napětí kolem ní uzavřelo a můžeme jít dál. Bohu díky!
  • V kapli pod kůrem je rozpis úklidu našeho kostela na rok 2021. Prosím, abyste se do této služby pro naše společenství zapojili!
  • Také vás prosím o zapisování se do služby lektorů při nedělních mších sv. – seznam k zapsání je vzadu v kostele na stolečku.