Close

Ohlášky 5. neděle v mezidobí, 7.2.2021

7.2. neděle 5. neděle v mezidobí
10.2. středa památka sv. Scholastiky, panny
14.2. neděle 6. neděle v mezidobí

  • mše sv. budou v obvyklém pořádku (v neděli mše sv. v 9 a 10:30)
  • V pátek 12.2. bude pravidelná páteční adorace od večerní mše sv. do 20:30
  • minulou neděli se při sbírce do pokladničky vybralo 3.390,- Kč
  • tuto neděli bude po první mši setkání ministrantů, příští týden toto setkání nebude!
  • v půlce února (17.2.) zahájíme postní dobu – doporučuji vám už nyní se zamyslet, jak byste ji chtěli prožít. A také přijmout svátost smíření – je to velká pomoc pro náš život. Připomínám i to, že pokud chodíte ke svatému přijímání, patří k tomu i přijetí svátosti smíření minimálně jednou za rok! V našem kostele zpovídám vždy před mší sv., nebo po domluvě i jindy, ale vyzpovídat se můžete samozřejmě u jakéhokoliv kněze.
  • V kapli pod kůrem je rozpis úklidu našeho kostela na rok 2021. Prosím, abyste se do této služby pro naše společenství zapojili!
  • Otec biskup poslal dopis všem diecézanům – můžete si ho přečíst vzadu na nástěnce nebo níže v příloze, poslal jsem ho také všem, kdo dostávají ohlášky emailem. Pokud byste ještě někdo chtěl dostávat tyto informace o naší farnosti, vyplňte lísteček a vložte do krabičky vzadu na stolku.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *