Close

Ohlášky 2. neděle postní

28.2. neděle – 2. neděle postní
5.3. pátek – první pátek v měsíci
7.3. neděle – 3. neděle postní

  • mše sv. budou v obvyklém pořádku (v neděli mše sv. v 9 a 10:30)
  • v pátky se v postní době před večerní mší sv. (od půl 6) modlíme místo růžence Křížovou cestu. V pátek po mši adorace Eucharistie. Nejprve společná a pak individuální do půl 9.
  • minulou neděli se při sbírce do pokladničky vybralo 4.610,- Kč
  • od příštího týdne nebude výuka náboženství ani pro první dva ročníky ZŠ, sestra Jana i br. Bernard nabízejí náhradní aktivity. Mimo jiné připravujeme každý pátek videa Tajemství ruprechtického kostela. Do dobrodružného příběhu je vložen příběh jednoho svatého z oken našeho kostela. Videa najdete na YouTube kanálu farnosti.
  • Byla otevřena farní knihovna s více než 700 tituly knih s křesťanskou tematikou, seznam knih najdete na webu farnosti. Zapůjčení je možné po domluvě se S. Janou (tel. 730 596 810).
  • Víte jistě všichni, že zdravotní situace není dobrá, tak vás prosím o zodpovědnost – dodržování hygienických předpisů (především respirátor a udržování rozestupů od lidí, kteří nejsou z vaší domácnosti) a pokud by vám nebylo dobře, zůstaňte raději doma, máte mnoho možností, jak se účastnit mše svaté v televizi nebo po internetu. Také nebudeme při mších společně zpívat. Jde o to, přečkat teď několik nejhorších týdnů, po které budou přetížené nemocnice. Opatrujte se a modleme se za Boží ochranu a vedení!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *