Ohlášky slavnost Nejsvětější Trojice, 30.5.2021

2.6. čtvrtek slavnost TĚLA A KRVE PÁNĚ
5.6. sobota památka sv. Bonifáce, biskupa a mučedníka
6.6. neděle 10. neděle v mezidobí

• Mše sv. budou v tomto týdnu v obvyklých časech. V neděli stále ještě dvě mše v 9 a 10:30 hod.
  • Ve čtvrtek 3.6., o slavnosti Božího těla, bude u nás mše svatá jako obvykle – ráno v 8:30. Kdo ale můžete, přijďte na společnou mši libereckých farností, která bude od 18 hodin U Obrázku.
  • Příští sobotu (5.6.) bude také mše sv. v kostele U Obrázku, v 8:30. Po ní bude možnost prohlédnout si výstavu o obsazení klášterů v r.1950 „Nebe bylo plné hvězd“.
  • Minulou neděli se vybralo do pokladničky 4.660,- Kč.
  • V pátek bude obvyklá tichá adorace od večerní mše sv. do 22 hod., během adorace je kostel otevřený k návštěvě a individuální modlitbě.
  • V pátek 28.5. proběhla Noc kostelů. Moc děkuji všem, kdo pomohli s přípravou i průběhem akce, do našeho kostela přišlo za večer 147 návštěvníků, do kostela U Obrázku, kde zajišťujeme hlídání, 155.
  • Od pondělí do středy budeme na setkání bratří – Rohožkové kapitule. pokud byste v té době naléhavě potřebovali nějakou kněžskou službu, obraťte se prosím na Arciděkanství.