Ohlášky 10. neděle v mezidobí, 6.6.2021

11.6. pátek slavnost NEJSVĚTĚJŠÍHO SRDCE JEŽÍŠOVA
12.6. sobota památka Neposkvrněného Srdce Panny Marie
13.6. neděle poutní slavnost SV. ANTONÍNA, KNĚZE

  • Děkujeme všem, kdo se v uplynulých víkendech zapojili do hlídání kaple U Obrázku. I toto je hezká příležitost, jak otevřít naše kostely a naše společenství všem, i těm, kdo k nám nezavítají často.
  • Minulou neděli se vybralo do pokladničky 6.510,- Kč.
  • V pátek bude obvyklá tichá adorace od večerní mše sv. do 22 hod., během adorace je kostel otevřený k návštěvě a individuální modlitbě.
  • ❖   Příští neděli budeme mít naši svatoantonínskou pouť. Všichni jste srdečně zváni! Hlavní mši sv. budeme slavit v 9 hodin, po ní začne setkání na farní zahradě. Mše sv. bude také v 10.30. Prosíme o pomoc s přípravou pohoštění – ať už napečením buchet, sekané nebo dalších dobrot. Pro děti bude na zahradě opět řetízkový kolotoč.
  • Dnes po mši v 9 hodin bude setkání ministrantů.