Ohlášky 7. neděle v mezidobí, 20.2.2022

• mše sv. budou v tomto týdnu v obvyklých časech.
  • minulou neděli se při sbírce do pokladničky vybralo 4790,- Kč.
  • Ve čtvrtek 24. února bude po ranní mši svaté pravidelné setkání pro seniory ve farní kavárně U Kostelní myši. Sejdeme se jako obvykle na faře v sále. Na programu bude dokončení výstupu z povídání o synodě.
  • pátek 25. února. bude po večerní mši svaté příležitost k pravidelné individuální adoraci a modlitbě až do 22 hodin. Bude zahájena společně a po svátostném požehnání bude dál příležitost k individuální modlitbě.
  • Vratislavická farnost zve příští neděli 27.2. na dětský karneval, proběhne po nedělní mši sv. (která je od 11 hodin). Více informací se dočtete na plakátku.
  • Zveme mladé lidi od 18 do 30 let na Františkánskou duchovní obnovu, která proběhne od 11. do 13. března na Velehradě. Bližší informace najdete na plakátku.