Ohlášky 1. postní neděle, 6.3.2022

• mše sv. budou v tomto týdnu v obvyklých časech.
  • minulou neděli se při sbírce do pokladničky vybralo 17.400,- Kč. Tato sbírka bude odeslána na podporu Ukrajiny.
  • Jako možnost k prožití postní doby vám také chceme nabídnout aktivitu „Ježíš je náš pravý král“. Vpředu v kostele je umístěn stůl se dvěma košíky. V jednom z nich najdete náměty pro děti či pro dospělé, na co se v následujícím týdnu zaměřit a po splnění tohoto úkolu si můžete z druhého košíku vzít barevný papír a umístit ho na cestu jako pomyslný barevný plášť k uvítání Ježíše. Aktivita bude uzavřena na Květnou neděli, kdy Ježíš vstoupí i do bran našeho Jeruzaléma. Zveme vás k zapojení.
  • Ve čtvrtek 10.3. bude po ranní mši sv.pravidelné setkání pro seniory ve farní kavárně U Kostelní myši.
  • O postních pátcích se budeme v kostele před večerní mší modlit Křížovou cestu od 17:30.
  • pátek 11.3. bude po večerní mši svaté příležitost k pravidelné  individuální adoraci a modlitbě až do 22 hodin.