Ohlášky 2. postní neděle, 13.3.2022

13.3.     neděle    2. neděle postní
19.3.     sobota    slavnost SVATÉHO JOSEFA, SNOUBENCE PANNY MARIE
20.3.    neděle    3. neděle postní

• mše sv. budou v tomto týdnu v obvyklých časech.
  • minulou neděli se při sbírce do pokladničky vybralo 8.120,- Kč. Dnešní sbírka bude odeslána na podporu Celostátního setkání mládeže v HK a také na Světový den mládeže v Lisabonu v r. 2023.
  • Ve středu 16.3. od 19 hod. proběhne v modlitebně Církve bratrské další Večer chval.
  • Ve čtvrtek 17.3. bude po ranní mši sv. pravidelné setkání pro seniory ve farní kavárně U Kostelní myši.
  • O postních pátcích se v kostele před večerní mší modlíme Křížovou cestu od 17:30.
  • pátek 18.3. bude po večerní mši svaté příležitost k pravidelné  individuální adoraci a modlitbě až do 22 hodin.
  • příští neděli 20.3. odpoledne vás zveme do farní kavárny na loutkové divadlo Jak přišlo jaro. Divadlo začne v 16:30 ve Velkém sále na faře, další informace jsou na plakátku.
  • Už předem vás také zveme na Křížovou cestu rodičů za děti, kterou se pomodlíme ve středu 23.3. od 15 hodin U Obrázku.
  • Od pondělí 14.3. končí většina pandemických opatření – mimo jiné již není povinnost i při velké účasti nosit v kostelích roušky.