Ohlášky 3. neděle postní, 20.3.2022

20.3. neděle 3. neděle postní
25.3. pátek slavnost ZVĚSTOVÁNÍ PÁNĚ
27.3. neděle 4. neděle postní

• mše sv. budou v tomto týdnu v obvyklých časech.
  • minulou neděli se při sbírce do pokladničky vybralo 3.220,- Kč. Sbírka byla odeslána na podporu Celostátního setkání mládeže.
  • tuto neděli 20.3. odpoledne vás zveme do farní kavárny na loutkové divadlo Jak přišlo jaro. Divadlo začne v 16:30 ve Velkém sále na faře, další informace jsou na plakátku.
  • Ve středu 23.3. zveme hlavně rodiče na Křížovou cestu za děti U Obrázku od 15 hod., sraz bude u 1. zastavení, večer pak od 20 hod. proběhne setkání Farní rady.
  • Ve čtvrtek 24.3. bude po ranní mši sv.pravidelné setkání pro seniory ve farní kavárně U Kostelní myši.
  • O postních pátcích se v kostele před večerní mší modlíme Křížovou cestu od 17:30., po večerní mši svaté pak je příležitost k individuální adoraci Nejsvětější svátosti a modlitbě až do 22 hodin.
  • Na faře máme teď v rámci pomoci uprchlíkům z Ukrajiny ubytovány dvě ženy s malým chlapcem, jsou z Doněcka. Asi se s nimi i potkáte.
  • Ze soboty 26. března na neděli 27. března dojde ke změně času na letní.