Ohlášky 4. adventní neděle, 18.11.2022

18.12.      neděle                 4. neděle adventní
25.12.    neděle              Slavnost NAROZENÍ PÁNĚ
26.12     pondělí            svátek sv. Štěpána, prvomučedníka

 • V tomto týdnu budou mše sv. v obvyklých časech, navícbude v pátek ráno poslední rorátní mše sv. v 6:30.
 • Na Štědrý den, v sobotu 24.12. bude v 16 hodin mše sv. s živým betlémem, o půlnoci pak Půlnoční bohoslužba s Rybovou mší vánoční (neslouží se Eucharistie). Na Hod boží – příští neděli – bude mše sv. v obvyklých 9 hod. a stejně tak i na sv. Štěpána, 26.12.
 • OTEVŘENÍ KOSTELA: Abychom vám i ostatním umožnili během vánočních svátků zajít do kostela, podívat se na Betlém a chvilku zde pobýt, chceme zajistit otevření kostela (viz níže). Prosím, kdo můžete přijít a nějakou dobu zajistit hlídání kostela, napište se do tabulky (sdílené na internetu, nebo vzadu v kostele na stolku).
 • OTEVŘENÍ KOSTELA BĚHEM VÁNOC:

24. 12.             10 – 16      
25. a 26. 12.         13 – 18

 • minulou neděli se při sbírce do pokladničky vybralo 5.960,- Kč.
 • Vánoční přání od nás – si můžete vzít vzadu na stolečku, na rubu pak najdete rozpis všech vánočních bohoslužeb v naší farnosti. Vzít je můžete i svým známým jako pozvání. Také si tam můžete vzít brožurku o br. Antonínovi.
 • Figurky do perníkového Betléma – přineste sestře Boni OSF na faru (mob. 775 694 003)
 • Tuto neděli, 18.12. bude v našem kostele od 17 hodin koncert sboru Rosex.
 • Ve středu 21.12. zveme na další Večer chval do modlitebny Církve bratrské, začátek bude od 19 hodin.
 • Ve čtvrtek 22.12. bude po ranní mši sv.pravidelné setkání pro seniory ve Farní kavárně U kostelní myši.
 • V pátek 23.12. bude po večerní mši svaté kostel otevřen k tiché eucharistické adoraci do 22 hodin.
 • Naše farnost se opět zapojí do Tříkrálové sbírky, která proběhne 1. – 15. ledna 2023. Peníze budeme vybírat pro Hospic svaté Zdislavy. Hledáme nové koledníky, vedoucí kolednických skupinek a nová kolední místa. Pokud se chcete zapojit, nahlaste se již nyní se sestře Bonaventuře