Ohlášky 2. neděle v mezidobí, 15.2.2022

15.1.          neděle           2. neděle v mezidobí
16.1.          pondělí         svátek sv. Berarda, kněze, a druhů, prvomučedníků řádu
17.1.          úterý             památka sv. Antonína, opata
18.1.          středa           památka Panny Marie, Matky jednoty křesťanů
21.1.         sobota           památka sv. Anežky, panny a mučednice
22.1.         neděle            3. neděle v mezidobí

  • V tomto týdnu budou mše sv. v obvyklých časech.
  • Minulou neděli se při sbírce do pokladničky vybralo 5.490,-
  • Ve středu 18.1. jsme zváni na další Večer chval. Proběhne od 19h v modlitebně CB.
  • Ve čtvrtek 19.1. bude po ranní mši sv. pravidelné setkání pro seniory ve Farní kavárně U kostelní myši. Farní kavárna nás také už předem zve na Povídání o jáhenství s br. Bernardem – bude to 26.1. v 18 hodin.
  • V pátek 20.1., po skončení mše, bude kostel otevřen k tiché eucharistické adoraci do 22 hodin.
  • V tomto týdnu se modlíme za jednotu křesťanů. V rámci toho jsme zváni na tři setkání: v úterý 17. ledna od 18 hod. modlitební u adventistů, v sobotu 21. ledna od 17 hod. společná bohoslužba u baptistů a v neděli 22. ledna od 16 hod. koncert ve Vratislavicích. Více na plakátcích v příloze.