Ohlášky na slavnost Zmrtvýchvstání Páně, 9.4.2023

9.4.        neděle          slavnost ZMRTVÝCHVSTÁNÍ – BOŽÍ HOD VELIKONOČNÍ
10.4.        pondělí          Pondělí v oktávu velikonočním
16.4.        neděle            2. NEDĚLE VELIKONOČNÍ

• Na velikonoční pondělí (10. 4.) bude mše sv. v 9 hodin, dále pak už v obvyklém pořádku bohoslužeb.
  • Minulou neděli se při sbírce do pokladničky vybralo 7.130,-
  • Na Velikonoční pondělí, 10. 4. od 16 hodin, jsme zváni na koncert TRIANGL – tří dětských pěveckých sborů, jedním bude i Severáček.
  • Ve čtvrtek 13. 4. bude po ranní mši pravidelné setkání pro seniory ve Farní kavárně U kostelní myši.
  • V pátek 14. 4., po skončení večerní mše sv., bude kostel otevřen k tiché modlitběa adoraci do 22 hod.
  • ČKA nás zve ve středu 19. dubna v 16:16 na přednášku „Jak žít prozíravě?“ Více informací na plakátku.
  • Již předem vás zveme k zapojení se do dalšího hloubkového úklidu fary a farní zahrady. Uklízení proběhne v pátek 21. a v sobotu 22. dubna. Přijít můžete v těchto dnech kdykoliv, po domluvě se sestrou Bonaventurou na farním telefonu.