Ohlášky 12. neděle v mezidobí, 25.6.2023

25. 6.     neděle          12. neděle v mezidobí
28. 6.      středa          památka sv. Ireneje, biskupa a mučedníka, učitele církve
29. 6.      čtvrtek         slavnost SV. PETRA A PAVLA, APOŠTOLŮ
2. 7.      neděle           13. neděle v mezidobí

• Mše svaté budou v tomto týdnu v obvyklém pořádku bohoslužeb. V sobotu 1. 7. bude také ráno v 8:30 mše sv. U Obrázku.
  • Minulou neděli se při sbírce do pokladničky vybralo 4.850,- Kč.
  • Ve čtvrtek 29. 6. bude po ranní mši sv. setkání seniorů na faře.
  • V pátek 30. 6., po skončení večerní mše, bude kostel otevřen k tiché modlitbě a adoraci do 22 hod.
  • Tuto neděli, 25. června, bude po skončení mše sv. (po 10 hodině) v učebně na faře přípravné setkání k naší farní dovolené (23.-29.7. na Hoješíně). Pokud byste se někdo chtěl přihlásit, máte ještě poslední příležitost. Večer jste pak zváni na táborák ke konci školního roku. Bude od 17 hod. na Farní zahradě, s sebou vezměte něco k opékání.
  • Farníci z Prahy nás přizvali k aktivitě na pomoc Ukrajině – sběru nepotřebných léků a zdravotnických pomůcek. Za nás bude tuto sbírku koordinovat Simona Eliášová, léky a další věci ji můžete přinášet na faru kdykoliv po domluvě (tel. 603 359 634). Další informace na plakátcích.