Ohlášky 33.neděle v mezidobí, 19.11.2023

22. 11. středa památka sv. Cecilie, panny a mučednice
24. 11. pátek památka sv. Ondřeje Dūng Laca, kněze, a druhů, mučedníků
26. 11. neděle Slavnost JEŽÍŠE KRISTA KRÁLE

• Mše svaté budou v tomto týdnu v obvyklém pořádku.
  • Minulou neděli se při sbírce do pokladničky vybralo 4.280,- Kč.
  • Ve čtvrtek 23. 11. vás zveme na Vyrábění z FIMA, proběhne od 18 hodin na faře.
  • V pátek 24. 11. bude po skončení večerní mše sv. kostel otevřen k tiché modlitbě a adoraci do 22 hod.
  • Příští sobotu, 25. 11., budou u nás v kostele mít svatbu Jan Tauchman a Libuše Bouchnerová. Do společného života jim přejeme a vyprošujeme Boží požehnání a hodně štěstí!
  • Také v sobotu 25. 11. (poslední sobota v měsíci) bude večerní mše v 18 hodin obětována za zemřelé, zvláště za ty, kteří měli u nás pohřeb v měsíci listopadu.
  • Příští neděli, o slavnosti Krista Krále vám po mši představím novou farní radu a požehnáme všem, kdo ve farnosti slouží. A nabídneme zapojení se do života farnosti i dalším z vás.
  • Blíží se Advent a tak vás už předem zveme na přednášku o jeho prožívání (pondělí 27. 11.); na duchovní obnovu, která proběhne 1. a 2. 12; a po ní pak na vyrábění adventních věnců. Další informace najdete na plakátcích či webu farnosti.