Ohlášky na Slavnost Krista Krále, 26.11.2023

29. 11.      středa            svátek Všech svatých serafínských řádů

30. 11.      čtvrtek          svátek sv. Ondřeje, apoštola

2. 12.       neděle          1. neděle adventní

• Mše svaté budou v tomto týdnu v obvyklém pořádku.
  • Minulou neděli se při sbírce do pokladničky vybralo 3.530,- Kč.
  • V pondělí  27. 11. vás zveme na přednášku J. Voženílka o prožívání Adventu, proběhne od 18:30 hod. na faře.
  • Ve středu 29. 11. se bude konat v divadle derniéra představení Dialogy karmelitek, doporučujeme. Další info na plakátku.
  • V pátek a v sobotu (1. a 2. 12.) se v naší farnosti uskuteční adventní duchovní obnova s bratrem Bonaventurou Čapkem OFM. Tématem bude práce s časem – Nauč nás počítat naše dny. Na obnovu se nemusíte hlásit předem, ale ozvěte se nám, pokud budete chtít v sobotu oběd na faře. Program bude začínat v pátek v 18 hodin mší svatou a bude trvat do soboty odpoledne.
  • V sobotu 2. 12. odpoledne se bude konat společné vyrábění adventních věnců. Zájemci se mohou zapsat buď vzadu na stolečku, nebo na e-mailu farnosti. Bližší informace podá sestra Bonaventura.
  • Věnce pak požehnáme při nedělní mši sv., také se bude už konat lucerničkový průvod s dětmi a putování Svaté rodiny.
  • Naši farnost opět po roce navštíví svatý Mikuláš. Přijde v úterý 5.12. v 17 hodin. Rodiče prosím nahlaste své děti buď na farní e-mail nebo vzadu na stolečku, aby měl Mikuláš pro děti dost balíčků.