Ohlášky 1. neděle adventní, 3.12.2023

7. 12. čtvrtek památka sv. Ambrože, biskupa a učitele církve

8. 12. pátek slavnost PANNY MARIE, POČATÉ BEZ POSKVRNY PRVOTNÍHO HŘÍCHU

10. 12. neděle 2. neděle adventní

• Mše svaté budou v tomto týdnu v obvyklém pořádku. Navíc bude v pátek v 6:30 rorátní mše sv.
  • Minulou neděli se při sbírce do pokladničky vybralo 4.108,- Kč.
  • Jako pomůcku k prožití Adventu si můžete vzadu na stolku vzít brožurku Průvodce adventem, kterou vám každoročně nabízíme.
  • V úterý 5. 12. nás opět po roce navštíví Mikuláš. Přijde do kostela v 17 hod. Rodiče, prosím nahlaste své děti buď na farní e-mail nebo vzadu na stolečku, aby měl Mikuláš pro děti dost balíčků.
  • V pátek 8. 12. vás zveme na první rorátní mši při svíčkách – začne ráno v 6:30 a po ní jste zváni na zahřátí a prostou snídani na faru.
  • Večer pak bude po skončení večerní mše sv. kostel otevřen k tiché modlitbě a adoraci do 22 hod. jako obvykle.
  • Při nedělní mši sv. se vždy na začátku koná lucerničkový průvod s dětmi. Také je možné se přihlásit k putování Svaté rodiny.
  • Farnost Vratislavice zve na příští neděli 10. prosince malé i velké na Mikulášskou pohádku a další neděli, 17. prosince, děti ve věku 6 – 11 let na duchovní obnovu s paterem Petrem Šabakou. Podrobnosti jsou na plakátcích na nástěnce.