Ohlášky na 6. neděli velikonoční, 5.5.2024

5. 5. neděle 6. NEDĚLE VELIKONOČNÍ

9. 5. čtvrtek slavnost NANEBEVSTOUPENÍ PÁNĚ

12. 5. neděle 7. NEDĚLE VELIKONOČNÍ

• Mše svaté budou v tomto týdnu v obvyklém pořádku kromě středy 8. 5., kdy bude ranní mše v 9 hodin (státní svátek).
  • Minulou neděli se při sbírce do pokladničky vybralo 4.670,- Kč.
  • Ve středu 8. 5. vás zveme na Oslavu smíření – k modlitbě za Liberec a naše města ve Frýdlantském výběžku. Akce bude probíhat od 14 do 16 hod. před kaplí U Obrázku.
  • Ve čtvrtek 9. 5. bude na faře po ranní mši sv. pravidelné setkání seniorů v kavárně U kostelní myši.
  • V pátek 10. 5. bude po skončení mše svaté příležitost k eucharistické adoraci do 22 hod.
  • Farní kavárna zve na kurs Tisk na látku, který se uskuteční v sobotu 25. 5. Na kurs je třeba se přihlásit. Další informace jsou na plakátku.
  • Do restaurátorské dílny bylo odvezeno torzo Kalvárie od kaple U Obrázku. Do podzimu proběhne restaurování. Další informace jsou na plakátcích, nebo na farním webu.