Ohlášky na 10. neděli v mezidobí, 9.6.2024

9. 6.      neděle           10. neděle v mezidobí

11. 6.   úterý               památka sv. Barnabáše, apoštola

13. 6.    čtvrtek          svátek sv. Antonína Paduánského, patrona našeho kostela, kněze a učitele církve

16. 6.      neděle         Poutní slavnost sv. ANTONÍNA PADUÁNSKÉHO

• Mše svaté budou v tomto týdnu v obvyklém pořádku
  • Minulou neděli se při sbírce do pokladničky vybralo 4500,- Kč.
  • V neděli 16. 6. se těšíme na setkání s vámi při poutní slavnosti sv. Antonína Paduánského – patrona našeho kostela. Po mši svaté jste zváni na společné občerstvení nebo na kolotoč.
  • Sestry františkánky a rochlická farnost zvou na poslední setkání duchovní obnovy „Jdi a oprav můj dům“. Bude se konat v pondělí 17. června v kostele sv. Jana Křtitele od 19 hodin.
  • Kavárna U Kostelní myši vás zve na setkání s jabloneckým knězem Štěpánem Smolenem, které proběhne v úterý 18. června. Výjimečně bude mše svatá nejen ráno v 8:30, ale také večer v 18:30, kterou bude otec Smolen celebrovat. Poté bude následovat beseda ve farním sále.
  • Ve středu 19. 6. bude Večer chval v modlitebně Církve bratrské (u soudu).
  • V neděli 23. 6. od 17 hod zveme na táborák ke konci školního roku. Více informací najdete na plakátku.