Close

Prvopáteční tichá adorace

03.04.2020

Zveme vás na adoraci, která se koná u příležitosti prvního pátku v měsíci. Kostel bude otevřený k soukromé modlitbě před vystavenou Nejsvětější svátostí v pátek 3.4.2020 od 15 h do 22 h.

Pokud kostel navštívíte, dodržujte prosím nařízení daná pro pohyb na veřejnosti – rouška a vzdálenost minimálně dva metry od dalších lidí (pokud nejsou členy vaší domácnosti). Je to důležité jako ochrana pro vás, pro druhé i pro celé naše společenství, abychom mohli tuto službu otevření kostela zachovat. Vždy po skončení otevření kostela se budou lavice a kliky dezinfikovat.

V kostele je také možné na požádání přijmout Eucharistii (někteří ze střežících laiků mají pověření k podávání, nebo zavolají kněze) a také domluvit zpověď, zpovídat se bude na faře. Dnes bude tato příležitost od 15 do 18 hod.

Při svatém přijímání prosím, pokud jste pozváni ke svatostánku, abyste i tam udržovali mezi sebou předepsanou vzdálenost (opět s výjimkou rodin) a přijímali na ruku.

Kostel bude otevřen také v sobotu (14 – 16) a v neděli (9 – 11:30).

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *