Close

3. velikonoční neděle, 5.5.2019

5.5. neděle 3. neděle velikonoční
12.5. neděle 4. neděle velikonoční

  • Mše sv. budou v tomto týdnu v běžném pořádku kromě středy 8.5., kdy je státní svátek. Mše sv. bude v 9 hodin.
  • Minulou neděli se při sbírce vybralo 2.360,- Kč.
  • Hovory o víře zatím (do odvolání) nebudou. úterý bude v 18 hod. pravidelná adorace za naši farnost a také setkání společenství mládeže i katechumenátu.
  • Dnes bude po mši sv. schůzka k přípravě Noci kostelů. Zveme všechny, kdo se chtějí zapojit do organizace této akce do učebny na faře, kde proběhne informace, případně domluva o rozdělení služeb.
  • Děkujeme všem, kteří jste se zapojili do úklidu kostela. Už se vystřídalo 10 dvojic, ale je třeba se zapsat na další týdny. Úklid trvá ve dvojici do 2 hodin. Kdo byste se mohli zapojit do této činnosti pro naše společenství, napište se do kalendáře v kapli nebo se ozvěte přímo Irence Březinové.
  • Kluky od 11 let zveme na Ministrantskou brigádu do našeho kláštera v Hájku u Prahy. Bude se konat od 10.5. – 12.5. 2019, další informace na plakátku a u bratra Bernarda, přihlásit se je možné nejpozději tuto neděli.
  • Farní dovolená – je v plánu od 20. do 27. července. Máme zamluveno 12 chatek a 3 pokoje, ještě spolu s rodinami z naší pražské farnosti. Zbývá tam ještě jeden pokoj (5 lůžek), který se uvolnil – pokud byste měl někdo zájem se přidat, můžete se přihlásit u Jeronýma.
  • Mládež zveme na letní františkánské putování z Dobříše do Hájku u Prahy, v termínu od 29.7.- do 3.8., na pouť pak naváže festival mládežnických kapel z našich farností.
  • Tuto neděli (i příští) nebude po mši sv. setkání ministrantů.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *