2. neděle velikonoční, 28.4.2019

28.4. neděle 2. neděle velikonoční
29.4. pondělí svátek sv. Kateřiny Sienské, panny a učitelky církve, patronky Evropy
1.5. středa památka sv. Josefa dělníka
2.5. čtvrtek památka sv. Atanáše, biskupa a učitele církve
3.5. pátek svátek sv. Filipa a Jakuba, apoštolů
5.5. neděle 3. neděle velikonoční

• Mše sv. budou v tomto týdnu v běžném pořádku kromě středy 1.5., kdy je státní svátek. Mše sv. bude v 9 hodin. Také následující týden, 8.5., bude u nás mše sv. v 9 hodin.
  • Minulou neděli se při sbírce vybralo 5.590,- Kč.
  • Hovory o víře zatím (do odvolání) nebudou. Zkusíme se zamyslet nad tématem, které bychom vám pak nabídli.V úterý nebude adorace za naši farnost.
  • V pátek bude pravidelná prvopáteční adorace – nejprve společná a pak bude pokračovat tichá adorace, prosíme zájemce o zapsání se do rozpisu adorace na stolečku.
  • Příští neděli, 5. května, bude po mši sv. schůzka k přípravě Noci kostelů. Zveme všechny, kdo se chtějí zapojit do organizace této akce do učebny na faře, kde proběhne informace, případně domluva o rozdělení služeb.
  • Kluky od 11 let zveme na Ministrantskou brigádu do našeho kláštera v Hájku u Prahy. Bude se konat od 10.5. – 12.5. 2019, další informace na plakátku a u bratra Bernarda.
  • Mládež zveme na letní františkánské putování z Dobříše do Hájku u Prahy, v termínu od 29.7.- do 3.8., na pouť pak naváže festival mládežnických kapel z našich farností.
  • Tuto neděli nebude po mši sv. setkání ministrantů.