4. velikonoční neděle, 12.5.2019

12.5. neděle 4. neděle velikonoční
14.5. úterý svátek sv. Matěje, apoštola
15.5. středa památka sv. Markéty z Cortony, kajícnice
16.5. čtvrtek svátek sv. Jana Nepomuckého, kněze a mučedníka, hlavního patrona Čech
18.5. sobota památka sv. Felixe z Cantalice, řeholníka
19.5. neděle 5. neděle velikonoční

• Mše sv. budou v tomto týdnu v běžném pořádku.
  • Minulou neděli se při sbírce vybralo 4.159,- Kč.
  • Postní almužna – dostali jsme postní almužnu z pokladniček – postniček, vybralo se celkem 1.580,- Kč, peníze použijeme na podporu rodin (nejspíše při farní dovolené).
  • Hovory o víře zatím (do odvolání) nebudou, nebude ani setkání společenství mládeže i katechumenátu, a to tento ani příští týden – budeme s br. Bernardem a sestrami na pouti na místa spojená se sv. Františkem. Zastupovat budou bratři Antonín a Bartoloměj.
  • Konat se naopak bude pravidelná úterní adorace za naši farnost v úterý od 18 do 19 hod.
  • V pátek 24. května se bude konat Noc kostelů, do které se opět zapojíme. Program můžete najít na webové stránce farnosti, nebo na plakátcích. V rámci našeho programu bude také na faře kavárna, prosíme o napečení buchet a sladkostí – přinést je bude možné během čtvrtka nebo pátku (23. a 24. 5.) na faru.
  • Také připomínám, že je třeba, aby se další lidé zapojili do úklidu kostela. Úklid trvá zhruba 2 hodiny a dosud se do něj zapojilo asi deset dvojic. Přihlásit se můžete zapsáním do rozpisu v kapli, nebo u paní Irenky Březinové. Přihlásit se můžete i jako jednotlivec – Irenka vás s někým zkombinuje. Díky všem, kdo se už do této služby pro celé naše společenství zapojili!

Tuto neděli (i příští) nebude po mši sv. setkání ministrantů.