Close

4. velikonoční neděle, 12.5.2019

12.5. neděle 4. neděle velikonoční
14.5. úterý svátek sv. Matěje, apoštola
15.5. středa památka sv. Markéty z Cortony, kajícnice
16.5. čtvrtek svátek sv. Jana Nepomuckého, kněze a mučedníka, hlavního patrona Čech
18.5. sobota památka sv. Felixe z Cantalice, řeholníka
19.5. neděle 5. neděle velikonoční

  • Mše sv. budou v tomto týdnu v běžném pořádku.
  • Minulou neděli se při sbírce vybralo 4.159,- Kč.
  • Postní almužna – dostali jsme postní almužnu z pokladniček – postniček, vybralo se celkem 1.580,- Kč, peníze použijeme na podporu rodin (nejspíše při farní dovolené).
  • Hovory o víře zatím (do odvolání) nebudou, nebude ani setkání společenství mládeže i katechumenátu, a to tento ani příští týden – budeme s br. Bernardem a sestrami na pouti na místa spojená se sv. Františkem. Zastupovat budou bratři Antonín a Bartoloměj.
  • Konat se naopak bude pravidelná úterní adorace za naši farnost v úterý od 18 do 19 hod.
  • V pátek 24. května se bude konat Noc kostelů, do které se opět zapojíme. Program můžete najít na webové stránce farnosti, nebo na plakátcích. V rámci našeho programu bude také na faře kavárna, prosíme o napečení buchet a sladkostí – přinést je bude možné během čtvrtka nebo pátku (23. a 24. 5.) na faru.
  • Také připomínám, že je třeba, aby se další lidé zapojili do úklidu kostela. Úklid trvá zhruba 2 hodiny a dosud se do něj zapojilo asi deset dvojic. Přihlásit se můžete zapsáním do rozpisu v kapli, nebo u paní Irenky Březinové. Přihlásit se můžete i jako jednotlivec – Irenka vás s někým zkombinuje. Díky všem, kdo se už do této služby pro celé naše společenství zapojili!

Tuto neděli (i příští) nebude po mši sv. setkání ministrantů.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *