Close

5. velikonoční neděle, 19.5.2019

19.5. neděle 5. neděle velikonoční
20.5. pondělí svátek sv. Bernardina ze Sieny, kněze
24.5. pátek svátek posvěcení baziliky sv. Františka v Assisi
26.5. neděle 6. neděle velikonoční

  • Mše sv. budou v tomto týdnu v běžném pořádku.
  • Hovory o víře zatím (do odvolání) nebudou, tento týden ještě nebude ani setkání společenství mládeže i katechumenátu – bratři Jeroným a Bernard jsou spolu se sestrami na pouti na místa spojená se sv. Františkem. Zastupují bratři Antonín a Bartoloměj.
  • Konat se naopak bude pravidelná úterní adorace za naši farnost v úterý od 18 do 19 hod.
  • V pátek 24. května se bude konat Noc kostelů, do které se opět zapojíme. Program můžete najít na webové stránce farnosti, nebo na plakátcích. V rámci našeho programu bude také na faře kavárna, prosíme o napečení buchet a dalších sladkostí – přinést je bude možné během čtvrtka nebo pátku (23. a 24. 5.) na faru.
  • Také připomínám, že je třeba, aby se další lidé zapojili do úklidu kostela. Úklid trvá zhruba 2 hodiny a dosud se do něj zapojilo asi deset dvojic. Přihlásit se můžete zapsáním do rozpisu v kapli, nebo u paní Irenky Březinové. Přihlásit se můžete i jako jednotlivec – Irenka vás s někým zkombinuje. Díky všem, kdo se už do této služby pro celé naše společenství zapojili!
  • Tuto neděli nebude po mši sv. setkání ministrantů.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *