Close

21. neděle v mezidobí, 25.8.2019

25.8. neděle 21. neděle v mezidobí
27.8. úterý památka sv. Moniky
28.8. středa památka sv. Augustina, biskupa a učitele církve
29.8. čtvrtek památka Umučení sv. Jana Křtitele
1.9. neděle 22. neděle v mezidobí

 • Mše sv. budou v tomto týdnu v obvyklém pořádku.
 • Minulou neděli se při sbírce vybralo 3.140,- Kč
 • Blíží se nám konec prázdnin a začátek nového školního roku. Proto příští neděli 1. září bude v rámci mše sv. požehnání školákům a také možnost dát si požehnat školní pomůcky. Následující neděli, 8. září, pak bude po mši sv. informační schůzka s rodiči k výuce náboženství. Předběžně počítáme s těmito časy schůzek:
  • 1. a 2. třída – pátek 14:00 – 14:45 (s. Antonína)
  • 3. třída (příprava na 1. sv. přijímání) – pátek 15:00 – 15:45 (s. Antonína)
  • 4. a 5. třída – pátek 14:30 – 15:15 (br. Bernard)
  • 6. a 7. třída – setkávání ve formě společenství, úterý 16:30 – 17:30 (s. Antonína a br.Bernard), výuka začne od října.
 • Stejně jako vloni, bude v pátek (od 16:30) také výtvarný kroužek, který povede paní Bohunka Klozová, možnost přihlásit se bude zapsáním se při nedělní mši sv.
 • Příští školní rok také plánujeme přípravu na biřmování (případně i další svátosti) pro mládež i dospělé. Setkání pro mládež (15 – 20 let) plánujeme ve čtvrtky od 19 hod., pro dospělé (také jako možnost přípravy na další svátosti – Eucharistie, křest) v úterky od 20 hod. Zájemci se hlaste buď bratru Jeronýmovi, nebo na farní mail.
 • Také znovu připomínám možnost nechat se informovat o dění ve farnosti posíláním na mail – stačí vyplnit formulář vzadu na stolečku a vhodit ho do připravené krabičky. Informace jsou také na webu a Facebookovém profilu naší farnosti.
 • Prosíme znovu o zapojení se do služby úklidu našeho kostela. Zapsat se můžete do kalendáře na stěně v kapli pod kůrem, další info vám dá paní Irenka Březinová.
 • Tento a příští týden (kromě nedělí) bude Jeroným na akcích naší provincie, zastupovat budou bratři Antonín a Bernard.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *