22. neděle v mezidobí, 1.9.2019

1.9. neděle 22. neděle v mezidobí
3.9. úterý památka sv. Řehoře Velikého, papeže a učitele církve
8.9. neděle 23. neděle v mezidobí

• Mše sv. budou v tomto týdnu v obvyklém pořádku.
  • Minulou neděli se při sbírce vybralo 3.300,- Kč
  • Příští neděli, 8. září, pak bude po mši sv. informační schůzka s rodiči k výuce náboženství. Přihlášky jsou vzadu na stolečku nebo na internetu.
  • Předběžně počítáme s těmito časy schůzek:
    • 1. a 2. třída – pátek 14:00 – 14:45 (s. Antonína)
    • 3. třída (příprava na 1. sv. přijímání) – pátek 15:00 – 15:45 (s. Antonína)
    • 4. a 5. třída – pátek 14:30 – 15:15 (br. Bernard)
    • 6. a 7. třída – setkávání ve formě společenství, úterý 16:30 – 17:30 (s. Antonína a br.Bernard), výuka začne od října.
  • Stejně jako vloni, bude v pátek (od 16:30) také výtvarný kroužek, který povede paní Bohunka Klozová, možnost přihlásit se bude při zapsáním se při nedělní mši sv.
  • V novém školním roce také plánujeme přípravu na biřmování (případně i další svátosti) pro mládež i dospělé. Setkání pro mládež (15 – 20 let) plánujeme ve čtvrtky od 19 hod., pro dospělé (také jako možnost přípravy na další svátosti – Eucharistie, křest) v úterky od 20 hod. Zájemci se hlaste buď bratru Jeronýmovi, nebo na farní mail.
  • Od září bude také znovu příležitost k adoraci Nejsvětější svátosti v našem kostele a to vždy v úterý od 17:30. Výstav bude trvat hodinu, ale přijít můžete samozřejmě i jen na část, tak jak se vám to bude hodit.
  • Dnes večer jsme zváni na varhaní koncert v kostele sv. Kříže – od 19 hod. Zve pan varhaník O. Smolík.