Close

31. neděle v mezidobí, 3.11.2019

3.11. neděle 31. neděle v mezidobí
4.11. pondělí památka sv. Karla Boromejského, biskupa
5.11. úterý Vzpomínka na všechny zemřelé františkánských řádů
9.11. sobota svátek posvěcení lateránské baziliky
10.11. neděle 32. neděle v mezidobí

  • Mše sv. budou v tomto týdnu v obvyklém pořádku.
  • Minulou neděli se při sbírce vybralo 2.690,- Kč.
  • Odpustky pro duše v očistci. Od 1. do 8. listopadu je možno získat po splnění tří obvyklých podmínek (svátost smíření, sv. přijímání, modlitba na úmysl svatého Otce) denně plnomocné odpustky pro duše v očistci, navštíví-li někdo hřbitov a pomodlí se tam za zemřelé.
  • dnes večer se od 18 hod. koná Listopadový Dušičkový koncert v hanychovském kostele.
  • Blíží se nám Advent, který zahájíme adventní obnovou a výrobou adventních věnců, na začátku prosince bude také tradiční Mikulášská. Vzadu na stolečku jsou už seznamy, kde se můžete na obě akce začít přihlašovat. Také vás prosím o zapsání se do seznamu lektorů a do kalendáře pro úklid kostela. Všem, kdo se již zapojili moc děkuji a vyprošuji Boží požehnání!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *