32. neděle v mezidobí, 10.11.2019

14.11. čtvrtek památka sv. Mikuláše Taveliče a druhů, mučedníků jeruzalémských
15.11. pátek památka sv. Didaka z Alkaly, řeholníka
17.11. neděle 33. neděle v mezidobí

• Mše sv. budou v tomto týdnu v obvyklém pořádku.
  • Minulou neděli se při sbírce vybralo 5.550,- Kč.
  • dnes odpoledne se od 16 hod. koná Slavnostní varhanní koncert na nově obnovených varhanách v arciděkanském kostele sv. Antonína Velikého.
  • Mladé muže zveme na akci, kterou příští víkend pořádají naši bratři v klášteře v Hájku a která se jmenuje 48 hodin františkánem. Další informace na nástěnce nebo na webu naší provincie, případně u bratra Bernarda.
  • Další víkend (v sobotu 23.11.) připomínám možnost připojit se k naší exkursi do Herrnhutu – Ochranova, kousek za německými hranicemi. Další informace na plakátku nebo na webu farnosti.
  • Blíží se nám Advent, který zahájíme adventní obnovou a výrobou adventních věnců, na začátku prosince bude také tradiční Mikulášská. Další informace také na plakátku nebo na webu farnosti. Vzadu na stolečku jsou už seznamy, kde se můžete na obě akce začít přihlašovat.
  • Dnes bude po mši setkání ministrantů.