33. neděle v mezidobí, 17.11.2019

21.11. čtvrtek památka Zasvěcení Panny Marie v Jeruzalémě

22.11. pátek památka sv. Cecílie, Panny a mučednice

24.11. neděle slavnost JEŽÍŠE KRISTA KRÁLE

• Mše sv. budou v tomto týdnu v obvyklém pořádku.
  • Minulou neděli se při sbírce vybralo 4.190,- Kč.
  • v sobotu 23.11. připomínám ještě poslední možnost přihlásit se (dnes) k naší exkursi do Herrnhutu – Ochranova, kousek za německými hranicemi. Další informace na plakátku nebo na webu farnosti.
  • Blíží se nám Advent, který zahájíme adventní obnovou a výrobou adventních věnců, na začátku prosince bude také tradiční Mikulášská. Další informace také na plakátku nebo na webu farnosti. Vzadu na stolečku jsou už seznamy, kde se můžete na obě akce začít přihlašovat.
  • Pokud jde o adventní obnovu, upozorňuji na to, že na plakátku bylo omylem uvedeno nesprávné datum. Obnova se bude konat v pátek 29.11. a v sobotu 30.11. Omlouváme se za zmatky!
  • Příští týden budeme s bratrem Bernardem na duchovních cvičeních. Zastupovat nás budou bratři a sestra Antonína, která bude v obvyklé době ve farní kanceláři.
  • Dnes nebude po mši setkání ministrantů.