Slavnost Ježíše Krista Krále, 24.11.2019

28.11. čtvrtek sv. Jakuba z Marky, kněze

30.11. sobota svátek sv. Ondřeje, apoštola

1.12. neděle 1. neděle adventní

• Mše sv. budou v tomto týdnu v obvyklém pořádku.
  • Minulou neděli se při sbírce vybralo 3.450,- Kč. Sbírka bude odeslána na podporu Biblického díla.
  • úterý 26.11. od 19 hod. bude v kostele pravidelná modlitba chval, je otevřená pro všechny, kdo se chtějí s námi pomodlit. Jen připomínám, že před touto modlitbou bude pravidelná adorace Nejsvětější svátosti od 17:30 do 18:30.
  • pátek 29.11. a v sobotu 30.11. se bude konat v naší farnosti adventní obnova. Povede ji náš bratr Didak Klučka, zahájíme ji v pátek večerní mši sv. v 18 hod., po které bude následovat tichá adorace. Pokračovat pak budeme v sobotu dopoledne. Podrobný program je na webových stránkách, nebo na plakátcích.
  • V sobotu odpoledne se pak koná (pro přihlášené) výroba adventních věců. Posvětíme je pak při mši sv. v neděli – můžete si přinést k požehnání i věnce, které jste vyrobili doma, nebo koupili.
  • Další týden pak bude tradiční Mikulášská – ještě se (do soboty 30.11.) můžete přihlásit – buď zapsáním do seznamu vzadu na stolečku, nebo u sestry Antoníny.
  • Dnes nebude po mši setkání ministrantů.