Close

2. adventní neděle, 8.12.2019

8.12. neděle 2. neděle adventní
9.12. pondělí slavnost PANNY MARIE, POČATÉ BEZ POSKVRNY PRVOTNÍHO HŘÍCHU
13.12. pátek památka sv. Lucie, panny a mučednice
14.12. sobota památka sv. Jana od Kříže, kněze a učitele církve
15.12. neděle 3. neděle adventní

  • Mše sv. budou v tomto týdnu v obvyklém pořádku. Navíc bude v pátek 13.12. v 6:30 ráno mše sv. se zpěvy rorát. Zveme vás všechny, kdo byste i takto si přiblížili čas adventu. Po této mši sv. je navíc možnost ohřát se a něco posnídat na faře.
  • V sobotu 14.12. bude v kostele od 16 hod. do večerní mše sv. příležitost ke svátosti smíření – zpovědi. Využijte i této příležitosti k přípravě na svátky. Jinak se zpovídá vždy přede mší sv. a také se můžete domluvit osobně s některým s bratří – kněží.
  • Minulou neděli se při sbírce vybralo 3.600,- Kč.
  • Na začátku nedělních mší sv. se k průvodu připojí děti s lucerničkami, tak jako každý rok – prosíme jen o včasný příchod.
  • Asi již víte, že zemřel náš bratr Tomáš, který dlouhá léta působil ve farnosti Hrádek a Chrastava, několik let sloužil i v naší farnosti. Pohřeb bude mít v úterý v 10 hodin v kostele Panny Marie Sněžné v Praze.
  • Dnes nebude po mši setkání ministrantů.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *