Close

3. adventní neděle, 15.12.2019

15.12. neděle 3. neděle adventní
17.12. úterý začíná předvánoční týden
22.12. neděle 4. neděle adventní

  • Mše sv. budou v tomto týdnu v obvyklém pořádku. Navíc bude v pátek 20.12. v 6:30 ráno mše sv. při svíčkách se zpěvy rorát. Zveme vás všechny, kdo byste si takto chtěli prožít čas adventu. Po této mši sv. je navíc možnost ohřát se a něco posnídat na faře.
  • V úterý 17.12. od 17 hod. bude v našem kostele koncert dětí ze ZŠ na nám. Míru. Proto v tomto týdnu nebude pravidelná úterní adorace za naši farnost.
  • V sobotu 14.12. bude v kostele od 16 hod. do večerní mše sv. příležitost ke svátosti smíření – zpovědi. Využijte i této příležitosti k přípravě na svátky. Jinak se zpovídá vždy přede mší sv. a také se můžete domluvit osobně s některým s bratří – kněží.
  • Minulou neděli se při sbírce vybralo 6.280,- Kč.
  • Na začátku nedělních mší sv. se k průvodu připojí děti s lucerničkami, tak jako každý rok – prosíme jen o včasný příchod.
  • Příští neděli, 22. prosince od 16 hod., bude v našem kostele adventní benefiční koncert Gospel Generation na podporu Hospice sv. Zdislavy. Všechny srdečně zveme!
  • Na stolečku vzadu si můžete vzít naše vánoční přání s přehledem vánočních bohoslužeb v našem kostele. Klidně jich můžete vzít i víc – pro vaše blízké, sousedy a známé – a takto je i pozvat k nám do našeho společenství.
  • Také vám chci nabídnout možnost koupi si knihu o našem kostele a farnosti „100 let ruprechtického kostela“ za 200 Kč, může to být i hezký dárek a zároveň i trochu podpoříte svou farnost. Koupit je můžete buď u mě hned po mši, nebo i kdykoliv jindy ve farní kanceláři.
  • Dnes bude po mši setkání ministrantů.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *