Close

4. adventní neděle

22.12. neděle 4. NEDĚLE ADVENTNÍ
25.12. středa Boží Hod Vánoční
26.12. čtvrtek svátek sv. Štěpána, prvomučedníka
27.12. pátek svátek sv. Jana, apoštola a evangelisty
28.12. sobota svátek svatých Mláďátek, mučedníků
29.12. neděle svátek Svaté rodiny

  • Bohoslužby: v úterý, na Štědrý den, ráno mše sv. nebude, odpoledne v 16 hod. bude už vánoční mše sv. především pro rodiny s dětmi. Je tradičně zahajovaná průvodem pastýřů. Zpívat při mši bude dětský sbor za doprovodu orchestru složeného z farníků.
  • O půlnoci pak bude v našem kostele bohoslužba s Rybovou Českou mší vánoční (nebude mše svatá).
  • Na Boží Hod Vánoční 25.12. bude zde mše sv. v obvyklých 9 hod. a stejně tak i na sv. Štěpána 26.12.
  • dále již budou mše sv. v obvyklém pořádku – v pátek i v sobotu večer v 18 hod.
  • příští neděli, na svátek Svaté rodiny bude při mši sv. obnova manželských slibů, pokud možno, přijďte na ni oba manželé.
  • Minulou neděli se při sbírce vybralo 5.340,-Kč.
  • Dnes odpoledne v 16 hodin se v našem kostele bude konat benefiční koncert Gospel Generation ve prospěch hospice sv. Zdislavy.
  • Na stolečku vzadu si můžete vzít naše vánoční přání s přehledem vánočních bohoslužeb v našem kostele. Klidně jich můžete vzít i víc – pro vaše blízké, sousedy a známé – a takto je i pozvat k nám do našeho společenství.
  • Také vám chci nabídnout možnost koupit si knihu o našem kostele a farnosti „100 let ruprechtického kostela“ za 200 Kč, může to být i hezký dárek a zároveň i trochu podpoříte svou farnost. Koupit je můžete buď u mě hned po mši, nebo i kdykoliv jindy ve farní kanceláři.
  • Dnes po mši sv. bude setkání ministrantů.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *