Close

Střídání bratří v Liberci

Děkujeme za modlitby za kapitulní kongres, kde se jednou za tři roky rozhoduje o obsazení františkánských klášterů na další období. Změny, ke kterým při něm dochází, neděláme zbytečně, vždycky je k tomu nějaký důležitý důvod.

Kongres dopadl takto: Naší farnosti (Ruprechtice) se žádná ze změn netýká. Dojde ale ke změně v naší komunitě a ve farnosti Rochlice. Odejde totiž bratr Bartoloměj (byl zvolen představeným pražského kláštera – našeho největšího a nejvýznamnějšího!) a místo něj přijde z Plzně bratr Dominik, kterého už také možná znáte ( mimo jiné měl pro nás i jednu postní obnovu). Po Bartolomějovi převezme i správu farnosti Rochlice, k výměně dojde o prázdninách.

Prosíme vás, abyste Dominika hezky přijali 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *