Close

Ohlášky 12. neděle v mezidobí, 21.6.2020

21.6. neděle 12. neděle v mezidobí
24.6. středa slavnost NAROZENÍ SV. JANA KŘTITELE
28.6. neděle 13. neděle v mezidobí

  • V tomto týdnu budou mše svaté v obvyklých časech.
  • V pátek 26. června bude po večerní mši sv. následovat Eucharistická adorace, před prázdninami poslední. Kdo byste se chtěl přihlásit na přítomnost během adorace, je možnost se zapsat do rozpisu vzadu na stolečku a od pondělí také do tabulky na internetu.
  • Dnes byla také naposledy přenášená mše sv. na internet (od 9 hod.).
  • Minulou neděli se při sbírce vybralo 4.150,- Kč. Zároveň chceme poděkovat za podporu kláštera Betlémských sester Marienhaide: prodejem předmětů, které sestry vyrábějí, i z darů, se podařilo získat 15.530,-Kč! Také domlouváme víkend s kácením dřeva, předběžně v říjnu.
  • Minulou neděli jsme slavili farní pouťodpoledním farním setkáním – moc se povedla a děkujeme všem, kdo pomohli s její přípravou i průběhem! Byli jste všichni skvělí, moc děkujeme!
  • Tuto neděli (21.6.) večer uzavřeme školní rok farním táborákem na farní zahradě od 17 hodin (pokud ovšem bude příznivé počasí). Všichni jste zváni, špekáčky na opékání, chléb a hořčici i nápoje zajistíme!
  • O prázdninách (od srpna) se naše farnost rozloučí se sestrou Antonínou – přechází na arciděkanství, kde vystřídá s. Josefku. Místo ní k nám přijde z Brna s. Jana. Antoníně moc děkujeme za službu, kterou v naší farnosti vykonala, zvláště výukou náboženství a prací s dětmi, a přejeme jí Boží požehnání a pomoc do dalších úkolů!

S přáním Božího pokoje, ochrany a požehnání!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *