Close

Ohlášky Slavnost Cyrila a Metoděje, 5.7.2020

5.7. neděle slavnost SV. CYRILA, MNICHA A METODĚJE, BISKUPA,
PATRONŮ EVROPY
9.7. čtvrtek sv. Mikuláše Piecka a druhů, mučedníků holandských
10.7. pátek sv. Veroniky Giuliani, panny
11.7. sobota svátek sv. Benedikta, opata, patrona Evropy
12.7. neděle 15. neděle v mezidobí

V tomto týdnu budou mše svaté v obvyklých časech, jen v pondělí, 6.7., bude ranní mše sv. v 9 hodin (státní svátek).

V pátek (10.7.) bude po mši sv. pravidelná páteční adorace s výstavem Eucharistie. Vzadu na stolečku se tedy můžete zapsat do rozpisu přítomnosti a od pondělí pak do tabulky na internetu – pokud byste někdo chtěl dostat odkaz na tuto tabulku (a dostávat upomenutí, že je možné se zapsat, dejte vědět Jeronýmovi, nebo na adresu farnosti).

Minulou neděli se při sbírce vybralo 3.100,- Kč.

Vzadu na stolečku si můžete vzít přihlášky na náboženství v příštím školním roce, předat je můžete na faře, nebo někomu z vyučujících. Je také možnost přihlásit se online na webu farnosti. Informační schůzka s rodiči bude v neděli 6. září po mši sv.

Mějte se krásně o prázdninách a dovolených, přeji vám Boží ochranu a také ať je vám spolu moc hezky!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *